Nejnovější recenze ze sekce Hračky na zahradu

Ověřený zákazník Testuj.to Helena

Přidáno: 5. května 2024

• Dětem se líbí
  • Jednoduché ovládání
  • Nerovnoměrná tvorba bublin
  • Po naklonění teče náplň ven

Pistole se dětem líbila, ale moc bublin z ní nevychází - dle popisu produktu jsme to rozhodně očekávali mnohem lepší. Bohužel děti ji většinou nosili hlavní dolů nebo ji pokládali na ležato na stůl, a tak všude tekla bublinková náplň... Doporučuji spíše jako hračku na ven.

Ověřený zákazník Testuj.to Katerina

Zakoupeno v Testuj.to

• Zabaví i velkou skupinu děti
  • Ideální pro narozeninové oslavy
  • Velký počet bublin
  • Špatně odtěsněné baterie (roztok může téct do baterie)
  • Rychlá spotřeba baterií

Skvělá hračka, která udělá hodně radosti. Vzali jsme ji na zahradní oslavu a zabavila přibližně 10 dětí na dlouhou dobu, takže naprostý ideál. Pouze upozorňuji na velkou spotřebu baterii, které je dobré si vzít do zálohy, aby děti radost rychle nepřešla.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• Krásný tvar
  • Dlouho vydrží
  • Málo bublin

Blaster od Fru Blu je moc pěkná hračka pro děti a celou rodinu. Zajistí zábavu pro všechny věkové kategorie. Škoda že blaster dělá málo bublin na to jak je velký avšak vše vyřeší jiná náplň. Jinak blastek doporučuji. Poměr cena výkon super. Perfektní dárek pro každého

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• Velké barevné bubliny
  • Špatně se to rozdělává je to hodně na těsno.

Tento bublifukový set je ideální na venkovní oslavy narozenin a různých párty. S tímto setem si užije opravdu každý. Dělá krásný barevný bubliny, které jen tak s obyčejným bublifukem neuděláte. Dlouho vydrží a jsou krásně barevné a lehce se dělají.

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

• pevnost bublin
  • provedení
  • zábavné
  • těžší do ruky

Skvělá hračka, můžu jen doporučit. Šikovná manipulace při dodání náplně do zásobníku (pozor, aby náplň nevytekla do bublifuku), cena odpovídá výkonu hračky. Zábava pro úplně celou rodinu.
Jen jedno mínus, pro syna je těžší bublifuk udržet oběma rukama.

Paradiso houpačka krokodýl zelená

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

• Provedení
  • Kvalita
  • Lepší nádoba k šňůrce

Sadu moc doporučuji. Cenově je velmi dostupná a udělá hodně zábavy. Určitě to ale chce dokoupit další bublifukovou náplň, protože 0,4 nám vydrží hodně málo, celkem na 3x. Jinak perfektní, 3 velikosti bublin. S plastovými to zvládnou i malé děti kolem 3 let, šňůrka je podle mě spíš ale pro větší děti.

Marimex dřevěná houpačka 1 11640373

Marimex dřevěná houpačka 1 11640373

Ověřený zákazník MARIMEX.cz Ondřej

Zakoupeno v MARIMEX.cz

• Nekvalitni
  • Nebezpečný a treba upravit
  • Spatne provedeni

Reakce obchodu MARIMEX.cz

děkujeme za hodnocení výrobku. Vaše nespokojenost nás mrzí. Pokud je s houpačkou něco v nepořádku a považujete ji za vadnou, obraťte se prosíme na naše reklamační oddělení.
Tým Marimex.cz

Ověřený zákazník Testuj.to Jiří

• Design
  • Kvalita vody na bubliny
  • Eco
  • Kohoutek by se mohl do krabice dávat jednodušeji

FRU BLU ECO 3L Bublifuk je zajímavý produkt, který nabízí kvalitní bubliny a užitečné obruče. Avšak obtížnosti s kohoutkem při vkládání do krabice mohou být frustrující. Přesto si zaslouží pochvalu za svou ekologickou stránku. Celkově to je dobrá volba.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• Velikost bublin,,
  • barevne provedeni
  • zabava pro celou rodinu
  • Opotrebovani materialu- prasknuti

Jedboznacne doporucuji,zabava opravdu pro celou rodinu. Zapory vidim v rychlem opotrebovani materialu. Jedna obruc nam praskla. Jinak barevnost a pestrost rozhodne doporucuji. Bubliny jsme delali cela rodina v prubehu celeho odpoledne. Opravdu mile prekvapeni.

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• Hezké rozmanité barvy bublifuku
  • Podporuje motoriku malých dětí
  • Bubliny drží tvar
  • Obruč a stromek mají tenkou rukojeť - plast se ohýbá, bojím se, že se brzy zlomí.

S Deluxe setem si naše děti užily spoustu zábavy. Oceňuji, že jsou v setu 2 obruče, díky čemuž se děti nehádaly, kdo bude mít bublifuk první. Dcera chtěla růžovou a syn modrou. Paráda! Bubliny se nemusí jen vyfukovat, stačí obručemi mávat a vzniknou krásné velké bubliny. Za tu cenu skvělá hračka pro slunečné dny. Vanička na tekutinu je také skvělá. Akorát plast, že kterého jsou obruče vyrobeny, mohl být pevnější.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• Výdrž bublin
  • Bublifuk na rukou neštípe
  • Dvě tvořítka bublin jsou skvělá
  • Snadné použití
  • Tvořítko s provázkem nevleze do nádoby na namáčení a téměř tak nelze používat

Tento bublifuk nás s dětmi velmi pozitivně překvapil. Bubliny jsou velké a vydrží opravdu hodně, některé letěly až do výšky korun stromů. Bublifuk nedráždí pokožku. Dvě ze tří tvořítek bublin jsou skvělé a bavily nás. Akorát tvořítko na velké bubliny s provázkem se obtížně namáčí v dodané nádobě. Celkově jde o fajn hračku (nejen) pro děti.

Ověřený zákazník Testuj.to Ivana

• Provedení
  • Velikost bublin
  • Hromada bublin najednou
  • Pistole je na 5 baterií, které nejsou součástí balení

Děti si s Bublifukem FRU BLU Mega blaster se zásobníkem vyhrály. Hrály si na to, že jsou policisté a střílející na sebe bubliny. Velikost bublin byla dostačující. Bublifuk vytvoří hodně menších bublin, které nezanechávají žádné skvrny. Dá se použit venku i vevnitř. Poměr cena a výkon jsou dobré. Výrobek doporučuji.

Buddy Toys BOT 4311 KEYNU 3 houpačka zelená

Buddy Toys BOT 4311 KEYNU 3 houpačka zelená

Ověřený zákazník Alza.cz Miloš K

Přidáno: 4. května 2024

(naposledy upraveno 4. května 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

• až pro 4 děti najednou
  • jednoduché a rychlé sestavení
  • pevná masivní konstrukce dobré dílenské zpracování"
  • naprosto bezpečná konstrukce

Děti to milují, od té doby, co jsem to sestavil, tak už je nemusím nikde hledat, jsou stále na houpačce. Pokud chcete dětem najít zabavení, tak tohle rozhodně doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Miroslava

• Jednoduché použití, velké bubliny
  • šňůra pro obrovské bubliny příliš nefungovala

Obě moje děti (3,8) byly nadšené (vlastně i manžel;)) a zabavili jsme se na celé odpoledne ;) oba kluci v pohodě zvládli bubliny přes obruč i “stromek”, ale šňůra pro obrovské bubliny příliš nešla…nevím čím to bylo, ale možná to bylo tím, že foukal celkem dost vítr když jsme to zkoušeli

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

Zakoupeno v Testuj.to

• náplň a obruče dvou různých tvarů
  • není

Kladně hodnotím, že se jedná o ECO balení bez zbytečných přísad chemikálií s dobře recyklovatelným obalem. Bublifuk FRU BLU ECO obsahuje dvě velké obruče, je tu jedna velká obruč, díky které se dají tvořit obrovské bubliny a druhá obruč s 12 otvory pro tvorbu nespočetně velkého množství bublin najednou.

MICRO Mini2go Deluxe Plus koloběžka modré

MICRO Mini2go Deluxe Plus koloběžka modré

Ověřený zákazník Inline Centrum Ověřený zákazník

Zakoupeno v Inline Centrum

• Víceúčelovost
  • Zaměření na detaily (např. díky malému plastovému výstupku na kloubu zatáčení dítě nestrčí prst mezi kolečko a tento kloub)
  • Zavěšení předních koleček má po vybalení z krabice obrovské vůle nahoru-dolů i doleva-doprava a přes použití inbusových šroubů toto nelze dotáhnout. Zvažuji reklamaci dosud nepoužitého výrobku, byť to skutečně vypadá jako vlastnost produktu.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• Zabava
  • Hra pro kluky - pistole
  • Snadné ovládání
  • Teče
  • Je hlučný

Pistolka se mým dvěma malým klukům moc líbila. Bublin vyrobí celkem hodně, ale je tam velká spotřeba náplně. Nejen kvůli výkonu, ale také protože nadržka netěsní a vytéká ven. Kluci i zem pod nimi je ulepená. Snadno ji udrží a ovládne i dvouleté dítě. Líbí se mi, že si bubliny vyrobí sami a moc se jim to líbí.

Ověřený zákazník Testuj.to Šárka

Zakoupeno v Testuj.to

• Super baleni a krásné bubliny
  • Mohlo by být balení s více kroužky na bubliny

Tak tento bublifuk je naprostá pecka jak pro děti tak dospělé. Mavla obruč dělá spoustu bublinek najednou a větší zase velké bublinky. Náplň kterou bublifuk obsahuje je kvalitní a opravdu dělá super bubliny. Určitě by bylo super kdyby bylo u bublifuk více obručí na tvoření bublin ale určitě se dají dokoupit

Sulov snowboard světle modrá

Sulov snowboard světle modrá

Ověřený zákazník Alza.cz Ondřej

Zakoupeno v Alza.cz

Za tu cenu výborná hračka na málo použití

Zobrazuji 101 - 120 ze 500 recenzí 1...4 5 [ 6 ] 7 8...25