Nejnovější recenze ze sekce Hračky na zahradu

Happy People Mini Eliminator stříkačka oranžová / rukojeť zelená

Happy People Mini Eliminator stříkačka oranžová / rukojeť zelená

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Po rozbalení vypadá stříkačka OK, uvidím jak dlouho vydrží :-)

Marimex Play závěsná houpačka Olivie

Marimex Play závěsná houpačka Olivie

Ověřený zákazník MARIMEX.cz Lusika20

Zakoupeno v MARIMEX.cz

• Hezká dětská houpačka s vysokou nosností
  • není pro použití venku ( informace je uvedena na stránkách prodejce)
  • látkový pruh, který slouží jako ochrana proti vyklouznutí dítěte nejde sundat ani upravit, dítě se velmi těžko považuje a vyndavá

Látkový pruh jsme nakonec museli odstřihnout a houpačku jsme naimpregnovali. Nyní je dobře použitelná.

Bestway 5544 Dětský se stříškou

Bestway 5544 Dětský se stříškou

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

• Chybí obal, do kterého se vyfouknutý kruh dá dát při převozu

Ověřený zákazník Testuj.to Pavlína

• Velké barevné bubliny
  • Praktické balení
  • Vydrží dlouho
  • S bublifukem plyne čas o něco rychleji

Bublifuk FRU BLU ECO je perfektní zábava na dlouhé odpoledne. Zabaví se jak děti tak i dospělí. Bubliny mohou dosahovat i velkých rozměrů. Velké i malé bubliny mají hezkou duhovou barvu. S obručemi se dobře manipuluje a snadno se namáčí v misce s tekutinou. Bublifuk bych určitě doporučila.

Ověřený zákazník Testuj.to Dana

• Dlouhou výdrží
  • Dělá krásný bubliny
  • Žádný

V pistoli vydrží náplň dlouhou takže nemusíte hned kupovat novou náplň jak to občas bývá. Dělá krásný bubliny a děti se sní zabaví. Určitě doporučuji všem co mají děti. Zabaví i ty nejstarší a i ty nejmenší. Zabaví na dlouho i ty děti které si s ničím moc dlouhou nevydrží hrát.

LORI 214 Rýč se sítkem na písek

• Hodne bublin
  • Jednoducha obsluha
  • Krasny design
  • Zadne jsem nenasla

Perfektni bublifuk, ktery je z kvalitniho materialu. Behem chvilky vytvori spoustu velkych bublin. Kvalitni hracka i pro mensi deti diky snadne obsluze. Deti jsou z nej nadseni. Ma pekny design a v baleni je i velika napln, takze i nejaky cas vydrzi. Doporucuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Iveta

Zakoupeno v Testuj.to

• Obruče jsou super na více bublin zároveň

Bublifuk s 2 obručemi je skvělý na letní zábavu pro děti i dospělé. Je super, že sáček se směsí má kohoutek, takže si hezky "nalijete" jen tolik, kolik potřebujete. Bublifuk jsme zkoušely s 3 letou sestřenicí a byla z toho nadšená a myslím, že to využijí při její narozeninové oslavě.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• 2 ruzne nastavce
  • Saponat hezky voni
  • Jednoduche naliti saponatu do misticky
  • Uzasne velike bubliny a mnoho malych
  • Baleni saponatu nelze otevrit, aby se prelil nepouzity zbytek

Dva nastavce na bublifuk jsou dost velike. Jeden na mnoho bublin najednou, tam me prekvapilo ze jednim tahem udelam i 10malych spojenych bublinek, uzasne. A druhy na velke bubliny, az neskutecne velke, naprosto me to uchvatilo, nektere doleteli az nad nas barak, coz pri takovem rozmeru bubliny, je neskutecne. Snadno uchopi i male dite a udela si samo par bublin.. nasi male 1,5r to moc bavilo a konecne jsem ji mohla bublifuk i pujcit, tak byla stastna.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Nepraskajíci bubliny
  • Snadné používání
  • Malá náplň

Bublifuk je super a opravdu za tu cenu stojí...vyzkoušeli jsme o oslavu a děti si opravdu vyhráli. . Bublin je z tohoto bublifuku opravdu spoustu a nepraskají což je super...jediné co je záporné je malá náplň, která dlouho nevydrží...Používání je opravdu hračka a doporučila bych dále...

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• Dobře provedené snadné použití
  • Velké a pevné bubliny
  • Žádné

Byly jsme velice překvapený ,jak velkým množství náplně,tak obručemi, které udělají velkou zábavu. Cenově výhodné a dlouho obsah vydrží. Pěkně provedené s výčepem na straně,kde si určitě množství do misky. Zabaví se nejen děti ,tak i dospělí. Vřele doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Renata

• Kvalita náplně ,bubliny jsou pevnější
  • Praktické balení náplně s kohoutkem
  • Krásné velké bubliny
  • Potřebujete hadru nebo kapesníky na utření ,ale to neberu ani jako zápor ,pouze doporučení

S touto sadou si užijete spoustu zábavy! Uděláte bubliny jak velké ,tak i malé. Navíc bubliny jsou pevnější ,hned neprasknou ,to považuji za obrovskou výhodu. Tedy pokud nemáte tak nedočkavé děti a nepraskají vám to ihned po vyfouknutí. Při zakoupení vás čeká zábava na několik hodin. Cena je odpovídající kvalitě.

Intex Vozítko do vody

Intex Vozítko do vody

Ověřený zákazník Alza.cz devrookie

Přidáno: 1. května 2024

(naposledy upraveno 1. května 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

just cool. none flaw. looking good and does the same

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• lehký materiál
  • dost velký zásobník
  • snadné ovládání
  • zásobník teče

Úžasná pistole na bubliny, se kterou si užijete obrovské množství středně velkých bublin. Pistole je lehká, snadno se ovládá a děti si užijí hodně zábavy. Je skvělá pro menší i větší děti. Na první pohled je velká, ale snadno ji unesou i menší děti. A rozhodně to není jen pro děti. Rodiče si užijí stejné množství zábavy. Jedinou nevýhodou je zásobník. Sice je dost velký, ale bohužel teče. Jakmile nedržíte pistoli rovně, budete mít náplň na prstech. Celkově jde o úžasnou pistoli na bubliny, kterou bych doporučila všem rodičům.

• Cenově dostupné
  • Elektrické
  • Spousta možností
  • vzhled

kupoval jsem na základě doporučení a nemáme co vytknout. vše funguje, vše drží. Dlouhá výdrž, spousta vychytávek. Za nás velká radost.

Buddy Toys BPC 5281 Mercedes G350d 3v1 červená

Buddy Toys BPC 5281 Mercedes G350d 3v1 červená

tomasnejedly tomasnejedly

• Skvělý dárek
  • Model
  • Vychytávky

Velikostně úplně super. ideální dárek pro prcka, který je z toho nadšeny a tím pádem jsem nadšený i já. Vše krásné v každém detailu. Koupě rozhodně nelituji.

Gumový míč smajlík mix

DOLU Šlapací traktor Ranchero

DOLU Šlapací traktor Ranchero

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Zakoupeno v MALL.CZ

Kvalita odpovídá ceně. Trochu zmatený (neúplný) návod k montáži = chybí označení dílů pro narážení pojistek. Potřeboval jsem kladívko, nůž na ořezání nálitků, 6 mm vrták na pročištění díry, křížový šroubovák. Když se zvládne montáž, už je to super. Doporučuji

FRU BLU Deluxe set náplň 0 4L

FRU BLU Deluxe set náplň 0 4L

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Odolné bubliny, velké bubliny
  • Šňůrka pro obří bubliny nefunguje.

Bublifuk Fru blu splnil naše očekávání..Bohužel jen jsme byli zklamaní ze šňůry na obří bubliny s kterou nám to vůbec nešlo. Šňůra nasáklá tekutinu na bubliny ale bubliny s ní udělat nešlo. S Bublifukem Fru blu si vyhrála hlavně 7 letá dcera ale zabavil i našeho ročního chlapečka.

Zobrazuji 21 - 40 ze 500 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...25